IPB

Welcome Guest ( Log In | Register ) · 0 New Messages

3 Pages V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Protest Na Zlatiboru, mali skup povodom hajke na vukove
milanche
post Mar 3 2006, 11:06 AM
Post #16

Junior
**

Group: Član
Member No.: 845

Javno se izvinjavam svima koji su se osetili prozvanim, a to nisu zasluzili. Jednostavno, covek se oseti nemocno i bedno kada pokusava da uradi neke stvari iz nuzde i ocaja. U poslednji 3 meseca (ili mozda 3 godine) ja nemam sopstveni zivot kao neki drugi. uvek premalo vremena za ucenje, izlaske, zezanja, sve sam podredio visim ciljevima. Ne volim kompjutere, a opet sedim ispred njih po 10 sati dnevno! obozavam prirodu, a danima nisam otisao na teren. Volim ljude i druzenje, a sve se samo svodi na jurenje saradnika i sastancenje.

Jako mi je zao to sto iz Beograda koji ima vise od 1 miliona stanovnika ne mozemo da sakupimo 50 ljudi za Zlatibor!!!

To je porazavajuce. Ali, ja imam poverenja i nade da ce se nakon ove akcije "neki" otrezniti i da ce uvideti snagu dobre volje, istine, ljubavi i pravde. Do tada, ziveli vi svi meni.

--------------------
www.wild-serbia.com
Go to the top of the page

+Quote Post
crnamrlja
post Mar 3 2006, 11:09 AM
Post #17

Gazda :)

Group: Admin
From: Beograd
Member No.: 5

Cini mi se da je trebalo ipak da postavimo oglas/poziv kao tekst kompletan...na naslovnoj strani sajta itd...

--------------------

+Quote Post
Kozlov
post Mar 3 2006, 11:44 AM
Post #18

Redovni član

Member No.: 832

Milanche, ja sam se osetio prozvanim ali bi trebalo da se ja tebi izvinjavam...ne samo da ne mogu da idem sada nego nisam uspeo ni da se pojavim na sastanku LOA a ni da odem na onaj teren sa Draganom.... sad.gif Sta cu, situacija je takva - vec sam objasnio da sam statisticki gotovo sigurno najgori student na ovom forumu (a i sire) i da mi to visi oko vrata. Sto prakticno znaci da ne samo da nemam vremena za izlaske i zezanja, nego mi malo ili nimalo vremena ostaje za vise ciljeve... Ako se ne iscupam u aprilu nikad necu, tako da sve ovakve aktivnosti moram da ostavim za posle - jednostavno moram. Nadam se da razumes. A budi siguran da sam svestan apsurda i da mi je zao sto sam mu ja posredno doprineo.

A do tada mogu da probam da se iskupim na neki drugi nacin - da ako mogu pomognem da se izda Collins Bird Guide na srpskom. Da ne idemo u offtopic pusti mi PM ili da nastavimo ovo u 'knjige - sta kupiti'...

+Quote Post
natali
post Mar 5 2006, 03:18 AM
Post #19

Junior
**

From: Novi Sad
Member No.: 275

Ja sam bila ubeđena da cu ici kada sam čula šta će biti na Zlatiboru. Mislim da je izostanak opravdan. Morala sam se pripremiti na sastanak sa Monikom Brukner oko otvaranja azila u Novom sadu ili bar bližoj okolini. Sastanak je prošao, kazacu nešto o tome. Imala sam bolesne kuce pored kojih sam morala biti a uz sve to morala sam provesti par sati na fakultetu da odradim neke stvari. Ali tih par sati nisu bili razlog za izostanak. Nadležni mi je čak rekao da će mi oni oni plaćati put ako se bude nešto takvo ponovo organizovalo da idem.
Ipak, krivo mi je što nisam uspela ići. neke stvari su se preklopile a ja sam do poslednjeg dana mislila...možda uspem nekako...?!

+Quote Post
natali
post Mar 5 2006, 03:25 AM
Post #20

Junior
**

From: Novi Sad
Member No.: 275

Bože, sklapam rečenice i pravim greske ko r******...bolje da idem da odspavam sad.gif

+Quote Post
milanche
post Mar 5 2006, 01:43 PM
Post #21

Junior
**

Mrljo, ocekujem od tebe da postavis reportazu o akciji na Zlatiboru.

Ostale bih nakon toga zamolio da kazu po koji komentar o celoj ideji. Takodje, ako dodjete do bilo kakvih informacija o skupu (novinski clanci, textovi sa interneta, snimci sa TV-a) sacuvajte ih jer bih voleo da posedujem svaki dokaz i dokumenat koji govori o ovom dogadjaju.

Hvala na razumevanju

--------------------
www.wild-serbia.com

+Quote Post
mashan
post Mar 5 2006, 08:45 PM
Post #22

Redovni član

Member No.: 796

Jako me je obradovala sinocna reportaza na Nac.dnev. na Pinku. Milanche svaka cast, lepo sto je voditelj pre i posle priloga pomenuo VIVAT LUPUS u superlativu i pozvao javnost na podrsku i uclanjenje u udruzenje.
Najupecljativija je scena na kraju priloga kada devojcica miluje ubijenog vuka po glavi.

+Quote Post
crnamrlja
post Mar 5 2006, 10:30 PM
Post #23

Nisam video prilog na ruzicastoj tv, slabo gledam televiziju uopste, ali je dobro sto su objavili taj prilog.

RTS ce kako je krenulo imati i decju seriju za buduce lovce...

Moji utisci sa protesta i par fotki su OVDE

--------------------

+Quote Post
milanche
post Mar 6 2006, 05:50 PM
Post #24

Junior
**

Mrljo, hvala na svemu. Ovo je pocetak dobre saradnje.

--------------------
www.wild-serbia.com

+Quote Post
velika
post Mar 6 2006, 06:40 PM
Post #25

Novi član
*

From: Uzice
Member No.: 312

Molim one koji su bili na Zlatiboru sa foto-aparatom da mi poshalju sve slike na kojima je moj mali rotvajler... Mail je b654321@gmail.com
Hvala unapred!

+Quote Post
Kozlov
post Mar 6 2006, 07:31 PM
Post #26

Redovni član

Member No.: 832

Video sam reportazu... i moji su gledali dnevnik.. sigurno je najjaci utisak na sve nas ostavio mrtav vuk. A kada bih sa distance posmatrao mislim da je najveca stvar to sto je PINK zauzeo onakav afirmativan stav. I mislim da je to dobar pocetak, mada ce trebati mnogo vremena, truda i podrske sto vise istomisljenika (uz jos jedno moje izvinjenje jer nisam mogao da prisustvujem) da se iz glava ljudi izbije to da su divlje zivotijne stetocine i da ih treba ubijati. A moje licno misljenje je da ovakvi skupovi treba da budu na talasnoj duzini onih kojima su namenjeni, dakle ljudima sa sela, sto iskljucuje recimo transparente na engleskom - odnosno da bi ovakva kampanja trebala da ostavlja 'narodski' utisak.

+Quote Post
crnamrlja
post Mar 6 2006, 09:56 PM
Post #27

moguce da sam napravio gresku ali svesno nisam isao na to da uopste fotografisem mrtvog vuka.

ne znam da li bih to mogao da podnesem a da ostanem u granicama civilizovanog ponasanja na licu mesta.

sto se tice transparenata na engleskom, mislim da treba da ih bude. [ne bih potcenjivao ni lokalno stanovnistvo ni moc elektronskih medija koji se lako mogu videti i van granica ove male zemlje]

evo jedne fotografije kolege Vladimira Maravica [Sunflower] koju je postavio na DizajnZoni, forumu na kome sam takodje aktivan.

--------------------

+Quote Post
Vanja
post Mar 6 2006, 11:48 PM
Post #28

Redovni član

Member No.: 934

thumbsup.gif FOTKA JE SUPER! Treba je iskoristiti za neku kampanju, npr. Zivotinje protiv lova!!!

imam josh neke ideje mozda se nesto ostvari!

+Quote Post
milanche
post Mar 7 2006, 01:42 PM
Post #29

Junior
**

Ova fotka zasluzuje nasto kao "OSKAR" za humor!

Prava fotka za buduce akcije.

--------------------
www.wild-serbia.com

+Quote Post
lalence
post Mar 8 2006, 02:51 PM
Post #30

Domaći

Member No.: 748

Ovu slicicu treba "ubaciti" u Lovacki savez i da se svi lepo potpisemo smile.gif smile.gif smile.gif :vuk:

--------------------
"Mačke postoje kako bi opovrgle dogmu kako je sve stvoreno da bi služilo čoveku", Paul Gray

+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 29th May 2017 - 02:48 AM